Par viesnīcu tīkla «Semarah Hotels» darbību

SEMARAH HOTELS GRUPAS APŅEMŠANĀS HIGIĒNAS UN DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANAI

 

PERSONĀLA DARBA VIDE
Personālam tiek nodrošināti individuālie aizsardzības līdzekļi: maskas, cimdi un roku tīrīšanas līdzekļi. Darbvietas tiek regulāri dezinficētas un personālam regulāri tiek veikta temperatūras pārbaude.

VIESU DROŠĪBAI
Viesiem arī turpmāk būs pieejami dezinfekcijas līdzekļi sabiedriskās telpās. Klientu apkalpošanas punktos ir uzstādīti aizsargājošie ekrāni.

ATTĀLUMA IEVĒROŠANA
Ievērojot drošību un nepieciešamo attālumu slēgtās telpās, tai skaitā restorānā, konferenču zālēs, baseinā un liftos tiks ierobežots viesu skaits. Grīdas marķējums tiks izmantots kā ceļvedis nepieciešamā attāluma ievērošanai.

TELPU TIRĪBA
Ir uzlabots un palielināts dezinfekcijas un koplietošanas telpu tīrīšanas biežums, piemērām peldbaseinā, trenažieru zālē, atpūtas zonās un citur. Ir izstrādātas stingrākas vadlīnijas un ir noteikta iekšēja pārbaude.

NUMURU TĪRĪBA
Numuriem ir izstrādāti tīrīšanas protokoli ar paaugstinātu uzmanību dezinfekcijai saskarsmes zonām, piemēram, durvju rokturi, telefons, skapja durvis, televizora tālvadības pults, gaismas slēdži, pogas.

ĒDINĀŠANA
Uzlaboti pārtikas drošības standarti un protokoli pārtikas pieņemšanā, apstrādē un galdu apkalpošanā.
Rindu un viesu plūsmas ievērošanai restorānā varbūt pagarināts brokastu laiks vai individuāli viesiem tiek piedāvāts konkrēts brokastu laika periods. Kā arī tiek nodrošināta bezkontakta ēdienu piegāde numurā.

 

Mūsu viesu, kolēģu un partneru drošība un ērtība ir vienmēr bijusi Semarah Hotels prioritāte. Mēs turpināsim stingri sekot līdzi situācijas izmaiņām valstī un Veselības ministrijas ieteikumiem un Ministru kabineta norādījumiem, pielāgojot tos drošības pasākumiem viesnīcās.

+371 66119339
reservations@semarahhotels.com

«Semarah Hotels» komanda

Rezervācija